Het is vandaag Wereld Alzheimer Dag. Op deze dag staan we stil bij de mensen die aan Alzheimer lijden. In Nederland hebben zo’n 270.000 mensen dementie, waarvan 70% wordt veroorzaakt door de ziekte van Alzheimer.
Iemand met Alzheimer krijgt problemen met het geheugen en krijgt steeds minder de controle op het dagelijkse leven. Door dementie wordt iemand steeds afhankelijker van anderen. Het is daarom belangrijk om al eerder na te denken over de toekomst. Want wie gaat de financiën regelen? En wie zorgt voor de verzorging?
Dit soort zaken kunt u vastleggen in een levenstestament. In een levenstestament legt u vast wat er gebeurt op het moment dat u zelf geen beslissingen meer kunt maken. Wilt u hier meer informatie over? Lees dan onze brochure ‘Alles over het levenstestament’.
Wilt u meer weten over de ziekte van Alzheimer? Bekijk dan de website van Alzheimer Nederland.
Wilt u meer weten over het levenstestament?
Download dan onze brochure ‘Alles over het levenstestament’.
Download brochure